Casper yetkili servis Ankara

Ankara casper yetkili servisi teknisyenleriizin karşı karşıya kaldığı adaptör sorunları ilk etapta adaptör bağlantı noktasındaki deformasyonlardır. Bu tür sorunlar şarj aletinin çok fazla takılıp ötürü olduğu gibi kabloyu bağlıyken döndürmek yerinden kımıltdatmak sonucunda oluşmaktadır. Bu tür sorunlarda adaptör tamiri bozuk jakın gerçek girişle değiştirilmesi ile düzeltilir.

Ankara casper yetkili servisi notebook adaptörlerinde karşılaşılan öbür sorun ise adaptörün çok enerjiden sebeple yanmasıdır. Bu tür sorunlar genellikle garanti kapsamındadır ve adaptör değişimi yapılmalıdır.

Ankara casper yetkili servisi Adaptör kullanırken Casper yetkili Servisi olarak size önerimiz, şarj aletinizi nemsiz ve diğer elektrik kablolarından ayrı bir mecrada kullanmanızdır. Diğer elektrik hatları manyetik bir kapsam oluşturduğundan dolayı şarj aletine zarar verebilir. Topraklama yapan bir priz tercih edin. Adaptör girişi bilgisayarınıza takılıyken aşırı yerinden oynatmamaya dikkat etmeli ve fazla sok çıkar yapmamaya dikkat göstermelisiniz. Ayrıca kırılmış olan adaptör kablosunu koli bandı ile bantladıktan sonra kullanmayın Böyle durumlarda kablolar lehimlenerek ve üzerinde plastik eritilerek onarım yapılmalıdır En son olarak cihazınızı bataryayı sökerek direk adaptörle çalıştırmayın. Bu bilgisayarınızın başta ana kartına olmak üzere diğer bileşenlerine de zarar verir.

Ankara casper yetkili servisi Ankarada diğer markalarla birlikte Casper adaptör tamiri konusunda uzman ekibimizden doğru yardımı alacağınızdan emin olabilirsiniz.
Casper cky Adaptör

Fazla karşılaşılan kullanıcı hatası ise hor kullanımdan kaynaklanmaktadır. Tuş çıkması ve tuş kaybolması bu hatanın sonuçlarındandır. Eğer Casper Notebook Klavye nizde bir tuş yerinden çıktı ise altındaki tuş tırnağının yerinde olup olmadığını kontrol edin. Yerinde duruyor ise tuşu kibarca yerine oturtabilirsiniz. Yerinde değil ise Ankara casper yetkili servisini aramanız gerekmektedir.